Člankom 11. Zakona o pravu na pristup informacijama određena je obveza provođenja savjetovanja s javnošću pri donošenju zakona i podzakonskih propisa odnosno općih akata kojima se utječe na interese građana i pravnih osoba.

POZIV JAVNOSTI NA DOSTAVU MIŠLJENJA, PRIMJEDBI I PRIJEDLOGA

O NACRTU STATUTA GIMNAZIJE JURJA BARAKOVIĆA

Svrha savjetovanja je dobiti povratnu informaciju o nacrtu prijedloga Statuta te nakon provedenog postupka savjetovanja donijeti konačnu odluku o Prijedlogu Statuta, prije traženja suglasnosti osnivača.

Zainteresirana javnost svoje primjedbe i prijedloge nacrta Prijedloga Statuta može uputiti na e-mail Škole gjb@gjb.hr  pod naslovom prijedlog Statuta zaključno s 15. ožujka 2024. god.

Priloženi dokumenti:

1. Obrazac za sudjelovanje u savjetovanju s javnošću
  2. Prijedlog Statuta Gimnazije Jurja Barakovića 2024.
  3. Izvješće o savjetovanju s javnošću

Savjetovanje o nacrtu prijedloga Statuta Gimnazije Jurja Barakovića

Zainteresirana javnost svoje primjedbe i prijedloge nanacrt Prijedloga Statuta može uputiti na e-mail škole: pod naslovom Prijedlog Statuta zaključno s 30. siječnja 2019. godine.

Priloženi dokumenti:

Obrazac za sudjelovanje u savjetovanju

Prijedlog statuta Gimnazije Jurja Barakovića

Izvješće o savjetovanju s javnošću