Karmen Krstić, pedagoginja škole

Poštovani roditelji I ostali gosti stranice!

Ovaj je Kutak namijenjen vama.

Vjerujemo da ćete u njemu naći nešto korisno što će vam olakšati roditeljstvo i izazove koje nosi.

U uvodnom smo dijelu oglasili edukativni letak “Kako je biti roditelj adolescenta” i kako postupiti kada dijete ima ispitnu anksioznost.

5 roditeljskih zabluda i istine o ocjenama i školskom uspjehu:

Priručnik za roditelje "Razvod..a gdje sam tu ja"

Temeljne psihološke potrebe

• Kako roditelj olakšava zadovoljenje djetetove potrebe za povezanošću?
  • Kako roditelj podupire zadovoljenje djetetove potrebe za autonomijom?
  • Kako roditelj podržava zadovoljenje djetetove potrebe za kompetentnošću?
Odgovore na navedena pitanja potražite OVDJE.

SEKSTING

Seksting ili razmjena seksualno eksplicitnih sadržaja putem elektroničkih medija relativno je novi i učestali oblik komunikacije. Uobičajeno se definira kao slanje, primanje i/ili objavljivanje seksualno eksplicitnih poruka, fotografija i videozapisa (bilo da je riječ o vlastitim polugolim/golim fotografijama/ videozapisima ili fotografijama/videozapisima neke druge osobe) preko mobilnog telefona, interneta i/ili društvenih mreža.