> e-potvrde
E-potvrde

e-Dnevnik za učenike i roditelje – POTVRDE

Dragi učenici/poštovani roditelji,

posljednja nadogradnja e-Dnevnika za učenike i roditelje  omogućuje

ispis potvrda o statusu školovanja za učenike osnovnih i srednjih škola.

Učenici i roditelji sada mogu  kroz e-Dnevnik  ispisati potvrdu u svrhu dokazivanja da je učenik u aktualnoj školskoj godini upisan u program i razred, odnosno da ima status redovitog učenika.

Potvrde o školovanju učenika se mogu koristiti za različite svrhe (ostvarivanje prava na učenički prijevoz, dječji doplatak, stipendiranje i druge).

Generirana potvrda je u pdf formatu, sadrži elektronički pečat i nakon što ju učenik ili roditelj preuzmu na računalo ili mobilni uređaj mogu ju slati elektroničkom poštom ili ispisati, ovisno o potrebama.
           Ispis potvrda je omogućen u e-Dnevniku za učenike i roditelje koji je dostupan na poveznici https://ocjene.skole.hr.

Učenici i roditelji koji imaju instaliranu CARNET-ovu mobilnu aplikaciju za e-Dnevnik potvrde o školovanju mogu generirati i u mobilnoj aplikaciji.

Detaljne upute o ispisu potvrda možete pronaći u

e-Dnevnik uputama za učenike i roditelje.