Proglašeni najuspješniji sportaši/ce i sportski kolektivi u gradu Zadru za 2022. godinu

Autor: Administrator , 17. 3. 2023.

U Dvorani Krešimira Ćosića na Višnjiku održana je u utorak, 14. ožujka 2023. svečanost povodom dodjele nagrada najboljim sportašicama i sportašima, te drugih priznanja što ih je utemeljila Športska zajednica Grada Zadra. Laureati su izabrani temeljem sportskih postignuća u 2022. godini, kao i temeljem dosadašnjih zasluga u razvoju sporta i doprinosa sportu u cjelini.

Među nagrađenima je i naš profesor Šime Perić(KSV Zadar 2011.) koji je proglašen najboljim trenerom. Športska zajednica Grada Zadra utemeljila je i Trofej za darovite i perspektivne sportašice i sportaše. Među njima su nagrađeni naši učenici: Bruna Huljev 4.C  (KSV Zadar), Marko Huljev 1.A (KSV Zadar), Roko Strika 3.E (HK Zadar), Grgo Dominik Anzulović 1.E (AK Fortius) te Samanta Alić 1.E (kadetkinje Ženskoga nogometnoga kluba Donat).