Autor: Administrator , 2. 3. 2023.

Županijsko povjerenstvo za provedbu Natjecanja iz hrvatskoga jezika srednjih škola Zadarske županije dostavilo je ljestvicu poretka I., II., III. i IV. razreda učenika koji su sudjelovali na školskim Natjecanjima i popis učenika pozvanih na županijsku razinu Natjecanja.

Na temelju svih ljestvica (I., II., III. i IV. razreda) poretka sa školske razine Natjecanja dostavljenih županijskom Provedbenom povjerenstvu, sastavljen je popis učenika koji su stekli pravo sudjelovanja na županijskom Natjecanju iz hrvatskoga jezika (označeni crvenom bojom u objedinjenim tablicama) u skladu s Uputama za provedbu Natjecanja iz hrvatskoga jezika u 2023. godini.