Autor: Administrator , 12. 12. 2022.

Gimnazija Jurja Barakovića objavljuje pozive za razgovor s kandidatima koji su se prijavili na natječaje za radno mjesto nastavnika hrvatskog jezika i za radno mjesto nastavnika likovne umjetnosti. Na razgovor (intervju) pozivaju se kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja i čije su prijave pravodobne i potpune.
Poziv za razgovor za nastavnika hrvatskog jezika (4 sata tjedno) pronađite ovdje, a poziv za razgovor za nastavnika hrvatskog jezika (8 sati tjedno) nalazi se ovdje.