Autor: Administrator , 9. 9. 2022.

S početkom školske godine 2022./2023. krenula je akcija besplatnog upisa u Gradsku knjižnicu Zadar za učenike prvih razreda osnovnih škola i prvih razreda srednjih škola na području Zadra i Zadarske županije. Akcija se provodi već sedmu godinu, uz podršku osnivačka škola – Grada Zadra i Zadarske županije. Pravo vrijedi za učenike matičnih i područnih škola/odjela, a može se ostvariti predočenjem osobnog dokumenta učenika do kraja listopada 2022. god. u Središnjoj knjižnici, svim ograncima i bibliobusima.