Autor: Administrator , 22. 7. 2022.

Odlaze iz naše škole, ali su ostvarili izvanredan uspjeh na Državnoj maturi, što je kruna njihovog marljivog rada i truda tijekom sve četiri godine obrazovanja.
Osobito smo ponosni na našeg učenika Antu Pedića koji je ispit Državne mature iz Fizike riješio sa stopostotnom točnošću. Dodajmo još tome da je Ante i sve ostale ispite položio s odličnim uspjehom. Ponosni smo i na učenika Dina Mandru koji je ostvario izvrsnih 98% na ispitu iz Matematike.
Izvanredan uspjeh na maturi ostvarili su i Bartol Gulam, Cecilija Kolega, Zara Lisica, Marijeta Marić i Anđela Šantić.