preskoči na sadržaj

Gimnazija Jurja Barakovića Zadar

 > Naslovnica
Vijesti

Usmeni dio mature - 21. lipnja 2008., subota

Autor: Stipe Stagličić, 16. 6. 2008.

Usmeni dio mature
21. lipnja 2008., subota

Napomene:
Vrijeme polaganja je okvirno, pa molimo učenike da na usmeni dio mature dolaze pola sata ranije od predviđenog. Moguće su izmjene, izvorni plan polaganja je na oglasnoj ploči u školi.

4.A, 4.D - Hrvatski jezik
4.B, 4.E - Engleski jezik, matematika
4.C - Izborni predmet



4. A
4. B
4. C
4. D
4. E




4. A
Broj učionice: 2

Hrvatski jezik

Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          M. Fafanđel
          T. Kamber
          Zamjena od 12.00 - 13.45 za H.Mičić - M. Zurak

08.00 - 09.00
          1. Karla Blaslov
          2. Iva Diklić
          3. Ante Dujić
          4. Jure Francetić

09.00 - 10.00
          5. Josip Hromin
          6. Ivan Jurišić
          7. Andrija Jurlina
          8. Ivana Knežević

10.00 - 11.00
          9. Mario Kotlar
          10. Pavle Marčinković
          11. Josip Mičić
          12. Matej Musap

11.00 - 12.00

          13. Dino Pavić
          14. Ivana Perić
          15. Lucija Perić
          16. Stipe Stagličić

12.00 - 13.30
          17. Mate Surić
          18. Jure Svirčić
          19. Ivan Troskot
          20. Marija Uhoda
          21. Josip Zdrilić
          22. Antonela Zupčić



4. B
Broj učionice: 3

Engleski jezik

Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          I. Kurtin
          M. Maričić

08.00 - 09.00
          1. Ana Atelj
          2. Mario Baričević
          3. Marija Bilaver
          4. Dora Brala


09.00 - 10.00
          5. Matea Bulić
          6. Ana Jukić
          7. Martina Jurlina
          8. Silvestar Kazija

10.00 - 11.00
          9. Ina Končurat
          10. Ana Lakić
          11. Patricija Marčina
          12. Lucija Surić

11.00 - 12.00
          13. Hrvoje Škrgatić
          14. Lucija Škrokov
          15. Antonia Žorž
          16. Iris Žuža


Matematika

Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          E. Novak
          S. Paštar

12.00 - 12.45
          1. Ivana Dujić
          2. Jelena Valčić
          3. Joso Zrilić



4. D
Broj učionice: 5

Hrvatski jezik

Ispitno povjerenstvo:
          H. Šimičević - Mandac
          A. Sviličić
          D. Bogdanić

08.00 - 09.00
          1. Alan Bačić
          2. Marta Baljak
          3. Mate Bogović
          4. Dina Buterin

09.00 - 10.00
          5. Iva Buterin
          6. Juraj Gjergja
          7. Donata Glavan
          8. Anđelka Golub

10.00 - 11.00
          9. Ivana Jurica
          10. Rafael Kačinari
          11. Sanja Mandić
          12. Jerka Pirović

11.00 - 12.00
          13. Marija Smolić
          14. Ivona Stulić
          15. Petra Škiljić
          16. Anamarija Torbarina

12.00 - 13.00
          17. Danijel Uranija
          18. Antonija Zubčić
          19. Frano Žužak
          20. Anica Erstić



4. E
Broj učionice: 6

Engleski jezik

Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          M. Čuljat
          D. Nižić

08.00 - 10.00
          1. Amalija Bačić
          2. Ivana Bubičić
          3. Jelena Ivanišević
          4. Matea Jermen
          5. Marko Milin
          6. Nikolina Nanić
          7. Barbara Švorinić
          8. Antonija Vulić


Matematika

Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          E. Novak
          S. Paštar

10.00 - 10.45
          1. Monika Bukša
          2. Suzana Kevrić
          3. Katarina Markoč
          4. Dina Buterin



4. C
Broj učionice: 4

Sociologija

Ispitno povjerenstvo:
          N. Jambrek
          I. Slavica
          Z. Supičić

08.00 - 10.00
          1. Tina Bužeća
          2. Damira Grbas
          3. Matko Klapan
          4. Irena Malenica
          5. Katarina Milovac
          6. Marinela Perica
          7. Antonija Perković
          8. Suzy Rogoznica


Politika i gospodarstvo

Ispitno povjerenstvo:
          N. Jambrek
          B. Ilakovac
          Z. Supičić

10.00 - 10.15
          1. Božena Dokoza


Biologija

Ispitno povjerenstvo:
          N. Jambrek
          B. Agić
          V. Jelenković

10.15 - 10.45
          1. Ivana Bubičić
          2. Mario Milin


Likovna umjetnost

Ispitno povjerenstvo:
          N. Jambrek
          I. Grbavac
          N. Miletić

10.45 - 11.15
          1. Mario Brkić
          2. Lovre Čudina


Talijanski jezik

Ispitno povjerenstvo:
          N. Jambrek
          I. Grbavac
          S. Bašić

11.15 - 11.30
          1. Loreta Šimunić


Kemija

Ispitno povjerenstvo:
          N. Jambrek
          J. Sturnela
          N. Jambrek

11.30 - 11.45
          1. Nikolina Smokrović


Psihologija

Ispitno povjerenstvo:
          I. Kurtin
          H. Mičić
          Z. Supičić

12.00 - 13.30
          1. Dajana Bistrić
          2. Ivana Nadinić
          3. Marija Pekić
          4. Karlo Perković
          5. Anđela Stojanović
          6. Jelena Zubčić


Zemljopis

Ispitno povjerenstvo:
          I. Kurtin
          Lj. Prpić
          M. Prtenjača

13.45 - 14.15
          1. Sara Čudić Milovanović
          2. Marko Tkalčec




CMS za škole logo
Gimnazija Jurja Barakovića Zadar / Perivoj Vladimira Nazora 3, HR-23000 Zadar / www.gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr / ured@gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju