presko鑙 na sadr綼j

Gimnazija Jurja Barakovi鎍 Zadar

Autor: Administrator , 21. 5. 2019.

U srijedu 15. svibnja u školi smo ugostili Katherine Hendry iz SAD-a, profesoricu na Odjelu za anglistiku Sveu鑙lišta u Zadru te studenticu Shanon Doyle iz Irske.

Naše goš鎒 su za vrijeme nastave engleskog jezika odr綼le radionicu na temu irske i ameri鑛e kulture i to u 1.A, 1.B, 1.C, 1. E te u 3.E razredu.

Upoznale su nas s kulturom zemalja iz kojih dolaze te ih ujedno i usporedile. U鑕nici su imali priliku bolje upoznati kulturu, stil 緄vota i obi鑑je SAD-a i Irske, razgovarati s izvornim govornicama engleskog jezika te tako proširiti svoj vokabular i usavršiti vještine govorenja ovog jezika. Dobro su se zabavili i nau鑙li pokoju novu frazu. Bilo je to jedno vrlo zanimljivo i pou鑞o dru緀nje te se radujemo budu鎖m ovakvim doga餫jima i nadamo se da 鎒 ih biti što više.

CMS za 筴ole logo
Gimnazija Jurja Barakovi鎍 Zadar / Perivoj Vladimira Nazora 3, HR-23000 Zadar / www.gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr / ured@gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr
presko鑙 na navigaciju