preskoèi na sadr¾aj

Gimnazija Jurja Barakoviæa Zadar

Autor: Administrator , 21. 5. 2019.

U srijedu 15. svibnja u školi smo ugostili Katherine Hendry iz SAD-a, profesoricu na Odjelu za anglistiku Sveuèilišta u Zadru te studenticu Shanon Doyle iz Irske.

Naše gošæe su za vrijeme nastave engleskog jezika odr¾ale radionicu na temu irske i amerièke kulture i to u 1.A, 1.B, 1.C, 1. E te u 3.E razredu.

Upoznale su nas s kulturom zemalja iz kojih dolaze te ih ujedno i usporedile. Uèenici su imali priliku bolje upoznati kulturu, stil ¾ivota i obièaje SAD-a i Irske, razgovarati s izvornim govornicama engleskog jezika te tako proširiti svoj vokabular i usavršiti vještine govorenja ovog jezika. Dobro su se zabavili i nauèili pokoju novu frazu. Bilo je to jedno vrlo zanimljivo i pouèno dru¾enje te se radujemo buduæim ovakvim dogaðajima i nadamo se da æe ih biti što više.

CMS za ¹kole logo
Gimnazija Jurja Barakoviæa Zadar / Perivoj Vladimira Nazora 3, HR-23000 Zadar / www.gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr / ured@gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr
preskoèi na navigaciju