Poziv mladima za sudjelovanje u projektu izrade slikovnice ili stripa o Europskoj uniji

Autor: Karmen Krstić, 3. 12. 2018.

Zastupnica u Europskom parlamentu Ivana Maletić objavljuje Poziv mladima za sudjelovanje u projektu izrade slikovnica/stripa o Europskoj uniji.

Kandidati mogu biti neformalna grupa  s najviše 7 pojedinaca. Sadržaj uradka nije ograničen, važno je osmisliti koncept kroz koji se na jednostavan način predstavljaju specifičnosti Europske unije svim uzrastima. Rok prijave je do 28. Siječnja 2019. Predstavnici pobjedničkih projekata bit će nagrađeni dvodnevnom posjetom Europskom parlamentu u Bruxelles.