Autor: Administrator , 25. 4. 2018.

Hrvatski autoklub otvorio je Natječaj za izradu filma i slogana na temu "Sigurnosni pojas u prometu". Natječaj se organizira u svrhu promicanja sigurnosti u prometu i korištenja sigurnosnog pojasa kao sastavni dio projekata:

1. „10 Zlatnih pravila u prometu“ koje HAK realizira u sklopu suradnje s Fédération Internationale de l’Automobile i
  2. „KLIK- sigurnosni pojas, navika odgovornog ponašanja u prometu“ koje HAK realizira u sklopu Nacionalnog programa sigurnosti cestovnog prometa.

Na natječaj su se prijavili i učenici iz naše škole: Miro Sekula 4 A, Dunja Šutalo 4 A i Emanuel Lonić 4 B. Cilj ovog natječaja je poticanje audiovizualnog stvaralaštva mladih. Naši su učenici izradili  kratki film sa temom „Sigurnosni pojas u prometu“