Autor: Administrator , 13. 4. 2018.

Početkom travnja naši drugaši nastavili su tradiciju posjeta Italiji. Obišli su Veneciju, Veronu, otok Murano i zabavni park Gardaland. Imali su priliku vidjeti znamenitosti, upoznati kulturu i povijest tog područja, ali i dobro se zabaviti. Putovanje je bilo podijeljeno u dva dana. Iz Zadra su krenuli u kasnim satima, da bi u ranim jutarnjim satima obišli otok Murano i muzej muranskog stakla te imali priliku vidjeti način izrade raznih staklenih figura. Svoj obilazak nastavili su u Veneciji, gdje su u pratnji vodiča obišli centar grada i saznali ponešto o glavnim znamenitostima. Nakon nekoliko sati slobodnog vremena, uputili su se prema outletu McArthurGlen, a zatim u večernjim satima prema hotelu gdje su proveli noć. Drugi dan je započeo odlaskom u zabavni park gdje su proveli većinu dana. Putovanje se bližilo kraju posjetom Verone u kasnim popodnevnim satima. Nakon kratkog obilaska, autobusi su bili spremni za polazak prema Zadru. Na zadarski kolodvor su stigli u ranu zoru. Putovanje je bilo kratko, ali je mnogo toga viđeno i naučeno. Nadamo se da će se ovakva putovanja nastaviti i kroz sljedeće generacije.