Autor: Administrator , 9. 3. 2018.

Sajam stipendija i visokog obrazovanja se održava 22. ožujka 2018. od 11.00 do 17.00 sati u Arsenalu u Zadru,  u organizaciji Instituta za razvoj obrazovanja (IRO) i Grada Zadra. Posjetitelji Sajma u Zadru moći će na jednom mjestu pronaći sve informacije i usluge ključne za uspješnu prijavu na stipendije i studijske programe u Zadru, u drugim dijelovima Hrvatske i inozemstvu.

Sajam stipendija i visokog obrazovanja organizira se s ciljem olakšavanja pristupa visokom obrazovanju za sve građane Hrvatske te u svrhu uspješnijeg završetka započetog studija.