Autor: Heidi Mičić, 16. 2. 2017.

Sve je započelo idejom i inicijativom učenika Karla Korone iz 3. a razreda koji je želio pomoći bolesnoj djevojci Anđeli u njenom liječenju. Njegovu ideju o organiziranju humanitarnog koncerta i turnira u svrhu prikupljanja sredstava potrebnih Anđeli za liječenje brzo su prihvatili i podržali svi učenici njegovog razreda i krenuli na posao. Odmah su potaknuli sve učenike  škole da se uključe i u jednu „slatku“ aktivnost - pečenje kolača čijom će se prodajom također moći prikupiti dio novca.

Kako se ova humana ideja pretvarala u djelo može se vidjeti u foto galeriji, a nastavak priče slijedi nakon humanitarnog koncerta koji će se održati u petak. Vidimo se :)