PONOVLJENI USPJEH NAŠEG UČENIKA TONIJA KLANCA NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ FIZIKE!

Autor: Administrator , 7. 5. 2024.

Toni nam je u nekoliko rečenica opisao svoje sudjelovanje i zadovoljstvo uspjehom na državnom natjecanju gdje je od 21 učenika u svojoj skupini zauzeo zlatnu sredinu!

Natjecanje je trajalo od 15. do 18. travnja, a odvojeno smo pisali teorijski i eksperimentalni dio natjecanja. Za prvi smo dio imali 4 sata, a za praktični 3, tijekom kojih smo rješavali zahtjevne i izazovne zadatke koje traže dublje razumijevanje gradiva. Smještaj i hrana su bili i više nego odlični što je sveukupno pridonjelo pozitivnom iskustvu.

Za mene je to posebno iskustvo, iako već drugi put sudjelujem na  državnom natjecanju iz fizike, zajedno sa svojom mentoricom, prof. Katarinom Juranov, svaki je put prilika za naučiti nešto novo i usavršiti se u onome što me zanima. Odlazak u Podgoru neću zaboraviti i zbog novih poznanstava i prijateljstava koje sam ondje stekao, a nastojat ću se plasirati i naredne godine jer to je prilika za daljni napredak.