Uspjesi GJB na LiDraNu 2024.: Rad Hane Milić predložen za državno natjecanje!

Autor: Katarina Matek, 4. 3. 2024.

Županijska razina smotre LiDraNo održana je 28. veljače u prostorijama Centra za kreativne industrije INOVAcija, četvrtu godinu za redom u organizaciji Ekonomsko-birotehničke i trgovačke škole Zadar. Naši su se učenici ponovno odazvali u velikom broju i okušali u svim kategorijama:

Literarno stvaralaštvo: Mari Žmak (mentor Tomey Ćurković), Zara Crnjak (mentorica Vesna Dražić), Đana Špralja (mentorica Katarina Matek), Hana Milić (mentorica Katarina Matek (rad Moja Saljska bajka predložen za državnu smotru!)

Novinarsko stvaralaštvo: Marijeta Katalinić (mentor Tomey Ćurković), Mare Petešić (mentorica Katarina Matek)

Dramsko-scensko stvaralaštvo: Hana Baraba, Ecija Tudorović (mentor Tomey Ćurković), Antonija Mašina (mentorica Katarina Matek) - pojedinačni nastupi, Ivan Pavao Čulina i Dora Vrkić (mentor Tomey Ćurković) - skupni nastup.

Čestitamo svim učenicima i mentorima!