Javni poziv za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave – (Italija)

Autor: Administrator , 21. 11. 2023.

Poštovani,
temeljem Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 94/13, 81/15, 53/21) objavljujemo javni poziv za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave – (Italija)  učenika Gimnazije Jurja Barakovića, Zadar.

Rok dostave ponuda je 01.12.2023. godine do 12,00 sati.

Molimo Vas da na temelju priloženih obrazaca dostavite Vaše ponude na adresu:
Gimnazija Jurja Barakovića, 23000 Zadar, Perivoj Vladimira Nazora br. 3
Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom “Javni poziv - ne otvaraj” i brojem ponude.

S poštovanjem,
ravnateljica Jelena Marasović Štefančić, prof.

U nastavku se nalaze javni pozivi za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave.