Svečana dodjela svjedodžbi maturantima GJB

Autor: Administrator , 8. 7. 2023.

Svečana dodjela svjedodžbi maturantima Gimnazije Jurja Barakovića održana je 30. lipnja u crkvi sv. Donata. Prigodni program vodili su naši vrijedni maturanti, Anuška Priska Klapan i Ivan Kobaš, a započeo je himnom u izvedbi klape Feral Gimnazije Vladimira Nazora (pod vodstvom profesorice Ive Mustać) te »Gaudeamusom«, dok je svečanost završila izvedbom zavičajne himne Vice Vukova »Zvona moga grada«. Nakon svega uslijedilo je tradicionalno zajedničko fotografiranje na stepenicama ispred crkve sv. Marije.

– Bila mi je velika želja ispratiti ovu generaciju sa stilom kakvim zaslužuju i stoga smo ove godine dodjelu svjedodžbi po prvi put organizirali u crkvi sv. Donata – istaknula je ravnateljica Jelena Marasović Štefančić.

- Ovo je za mene posebno dirljiv trenutak, a vjerujem i za sve koji smo s vama živjeli i rasli ove četiri godine. Nakon truda i rada došao je dan svečanog rastanka. U ovoj školi pored znanja kompletirali ste i svoj odgoj, a dobro odgojen čovjek najveći je kapital. Vjerujem da ćete takvi biti ponos roditeljima i svima nama kud god vas život ponese te da ćete se s radošću vraćati u ovaj grad i našu školu. Vaša škola drugi je dom u koji ste uvijek dobrodošli, rekla je Marasović Štefančić zaželjevši učenicima sreću u životu.

Klik na članak: https://zadarskilist.novilist.hr/zadar-zupanija/svecana-podjela-svjedodzbi-maturantima-gimnazije-jurja-barakovica/