ŠKOLA ZA ŽIVOT - najčešća pitanja i odgovori

Autor: Ksenija Vekić, 3. 7. 2019.

Od sljedeće školske godine kreće eksperimentalni program "Škola za životčiji je nositelj Ministarstvo znanosti i obrazovanja. Cilj eksperimentalnog programa je provjera primjenjivosti novih kurikuluma i oblika metoda rada te novih nastavnih sredstava s obzirom na povećanje kompetencija učenika u rješavanju problema te povećanje zadovoljstva učenika u školi te motivacija njihovih učitelja i nastavnika. U srednjim se školama provodi u 1. razredu gimnazije u svim predmetima.

Na sljedećoj poveznici mođete pronaći sažete odgovore na najčešće postavljena pitanja o programu, kako bi svi dionici i obrazovnog sustava, ali i društva imali lakši pristup informacijama: ŠKOLA ZA ŽIVOT - najčešća pitanja i odgovori.