Autor: Sara Smolić, 23. 12. 2015.

Učenici 2. D razreda ove godine dokazali su da su zaista posebni. Naime, u petak- 18. prosinca odlučili smo ukrasiti učionicu budući da je u nama zaista prevladao onaj traženi božićni duh. Nije to ni bio tako jednostavan posao kao što se isprva čini, zapravo je čitav podvig zahtijevao puno volje, ali i truda. Zapravo nas je sve to pomalo i zbližilo, ujedinilo, a i prisjetili smo se prednosti timskog rada. Izgleda kako u konačnici nikome nije bio problem žrtvovati nekoloko kuglica za ljepotu mjesta gdje zaista provodimo dobar dio vremena. Krajnji je rezultat zaista zadivljujuć, a sada i čitava učionica odiše posebnim ugođajem.

Budući da smo jedini razred u školi koji je uloživši trud pokazao privrženost Božiću i nadolazećim blagdanima svakako zaslužujemo svojevrsnu pohvalu. Zajedničkim snagama postigli smo puno, sve to uz smijeh i druženje. Međutim, neopaženo ne smije proći ni naš razrednik- Tomey Ćurković, profesor hrvatskog jezika, koji je i sam aktivno pridonio ukrašavanju i uređivanju učionice. Atmosfera u našem razredu sada je posebna, a čini se kako su i svi drugi zadivljeni. Izgleda kako i male stvari puno znače!