Autor: Ivana Sučić, 5. 11. 2015.

Od 15.-18. listopada nekoliko učenika naše škole zajedno s učenicima Turističke škole iz Zadra uputili su se na kamp njemačkog jezika u Dubrovnik. U pratnji profesorice Brigitte Meurer  i Maje Pinjatele stigli su na odredište, te sudjelovali u mnogobrojnim korisnim radionicama.

Osim stečenog znanja stekli su i nova prijateljstva s učenicima iz Crne Gore. Otkrili su sve ljepote starog grada i zidina, te s novim znanjem njemačkog jezika stigli svojim kućama. Unatoč lošem vremenu, putovanje je na svima ostavilo neizbrisiv trag, te iskustvo koje će pamtiti cijeli život.