Autor: Natali Miletić, 9. 5. 2022.

U utorak, 26.travnja 2022. godine u multimedijalnoj dvorani naše škole otvorena je 21. županijska smotra ART DESIGN u organizaciji Škole za primijenjenu umjetnost i dizajn u Zadru. Ovogodišnja izložba okuplja likovne radove učenika pet srednjih škola, a ovogodišnja tema nosi naziv GREŠKA. Članovi Povjerenstva smotre željeli su potaknuti različita kreativna rješenja i promišljanja: „ Namjerna ili slučajna greška, odmak od postavljenih kanona i tradicionalne estetike može biti izazov za kreativne umove“.

Ove godine, kao i svih ranijih, naši učenici su uspješno sudjelovali na izložbi pod mentorstvom profesorice likovne umjetnosti Natali Miletić.

Tonči Marin, učenik 1.c razreda osvojio je 3. nagradu za fotografiju Smijeh divova. Također, zapaženi su likovni radovi slijedećih učenika: Luciano Smoljan, 1.a, Ema Lakić, 3.b  i  Marta Vidnić, 3.c.

Velika pohvala za sudjelovanje i izniman rad svim talentiranim učenicima!

Izložba se može razgledati do 10. svibnja 2022. godine ispred ulaza u Školu primijenjene umjetnosti i dizajna (stubište).