Autor: Stipe Stagličić, 27. 6. 2009.

Ovih se dana, kao sretni roditelj, možda bavite upisivanjem klinca u srednju školu. Jutarnji je višemjesečnim istraživanjem prikupio podatke o najboljim hrvatskim gimnazijama i uspjehu koji su njihovi učenici postigli u protekle tri godine.

To su učenici koje imaju najbolje rezultate iz tri glavna predmeta koja smo istraživali - hrvatskog, stranog jezika i matematike, a s državnih natjecanja koje provodi Agencija za odgoj i obrazovanje redovito se vraćaju s medaljama za jedno od prva tri mjesta. To su 25 najboljih gimnazija u Hrvatskoj!

Prenosimo Vam popis 25 najboljih gimnazija u Hrvatskoj među kojima se našla i gimnazija Jurja Barakovića.