preskoči na sadržaj

Gimnazija Jurja Barakovića Zadar

 > Naslovnica
Vijesti

Usmeni dio mature - 24. lipnja 2008., utorak

Autor: Stipe Stagličić, 18. 6. 2008.

Usmeni dio mature
24. lipnja 2008., utorak

Napomene:
Vrijeme polaganja je okvirno, pa molimo učenike da na usmeni dio mature dolaze pola sata ranije od predviđenog. Moguće su izmjene, izvorni plan polaganja je na oglasnoj ploči u školi.

4.A, 4.B, 4.E - Izborni predmet
4.C - Hrvatski jezik
4.D - Engleski jezik i matematika


4. A
4. B
4. C
4. D
4. E



4. A
Broj učionice: 2

Psihologija

Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          S. Šarić
          Z. Supičić

08.00 - 10.15
          1. Iva Diklić
          2. Ante Dujić
          3. Jure Francetić
          4. Josip Hromin
          5. Andrija Jurlina
          6. Pavle Marčinković
          7. Lucija Perić
          8. Jure Svirčić
          9. Antonela Zupčić


Fizika

Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          M. Sorić
          R. Artuković
          Zamjena od 10.45 - 11.45 za H.Mičić - M. Zurak

10.15 - 12.00
          1. Karla Blaslov
          2. Josip Mičić
          3. Dino Pavić
          4. Ivana Perić
          5. Mate Surić
          6. Josip Zdrilić
          7. Ivan Jurišić


Informatika


Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          T. Strika
          M. Mandić

12.00 - 13.00
          1. Mario Kotlar
          2. Ivana Knežević
          3. Ivan Troskot
          4. Stipe Stagličić


Likovna umjetnost


Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          N. Miletić
          I. Grbavac

13.00 - 13.15
          1. Marija Uhoda


Biologija

Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          B. Agić
          V. Jelenković

13.15 - 13.30
          1. Matej Musap



4. B
Broj učionice: 3

Povijest

Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          Ž. Banđen
          M. Milković

08.00 - 08.30
          1. Ana Jukić
          2. Hrvoje Škrgatić


Biologija


Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          B. Agić
          V. Jelenković

08.45 - 09.45
          1. Martina Jurlina
          2. Patricija Marčina
          3. Lucija Surić
          4. Jelena Valčić


Politika i gospodarstvo


Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          B. Ilakovac
          Ž. Banđen

08.30 - 08.45
          1. Silvestar Kazija


Sociologija

Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          I. Slavica
          Ž. Banđen

09.45 - 10.15
          1. Joso Zrilić
          2. Iris Žuža


Glazbena umjetnost


Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          B. Miletić
          N. Miletić

10.15 - 10.45
          1. Ana Lakić


Psihologija

Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          H. Mičić
          Z. Supičić

10.45 - 11.45
          1. Matea Bulić
          2. Ivana Dujić
          3. Lucija Škrokov
          4. Antonia Žorž


Njemački jezik

Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          M. Čuljat
          S. Bašić

11.45 - 12.00
          1. Ana Atelj


Vjeronauk

Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          S. Šarić
          I. Slavica

12.00 - 12.30
          1. Mario Baričević
          2. Marija Bilaver


Likovna umjetnost

Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          I. Kurtin
          M. Prtenjača

12.30 - 13.00
          1. Ina Končurat
          2. Dora Brala



4. C
Broj učionice: 4

Hrvatski jezik

Ispitno povjerenstvo:
          I. Kurtin
          M. Fafanđel
          D. Bogdanić

08.00 - 09.00
          1. Iva Batur
          2. Dajana Bistrić
          3. Mario Brkić

09.00 - 10.00
          4. Tina Bužeća
          5. Lovre Čudina
          6. Božena Dokoza

10.00 - 11.00
          7. Damira Grbas
          8. Matko Klapan
          9. Irena Malenica
          10. Katarina Milovac

11.00 - 12.00
          11. Sara Čudić Milovanović
          12. Ivana Nadinić
          13. Marija Pekić
          14. Marinela Perica

12.00 - 13.00
          15. Antonija Perković
          16. Karlo Perković
          17. Suzy Rogoznica
          18. Nikolina Smokrović

13.00 - 14.15
          19. Tomislav Stojanov
          20. Anđela Stojanović
          21. Loreta Šimunić
          22. Marko Tkalčec
          23. Jelena Zubčić


Zemljopis

Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          I. Kurtin
          M. Prtenjača

13.00 - 13.15
          1. Nikola Brko


Psihologija

Ispitno povjerenstvo:
          I. Kurtin
          H. Mičić
          K. Krstić

13.45 - 14.00
          1. Marin Govorčin



4. D
Broj učionice: 5

Engleski jezik

Ispitno povjerenstvo:
          H. Šimičević Mandac
          N. Barbaroša
          M. Čuljat

08.00 - 10.30
          1. Marta Baljak
          2. Anđelka Golub
          3. Ivana Jurica
          4. Rafael Kačinari
          5. Jerka Pirović
          6. Anamarija Torbarina
          7. Antonija Zubčić
          8. Frano Žužak
          9. Anica Erstić
          10. Sanja Mandić


Matematika

Ispitno povjerenstvo:
          H. Šimičević Mandac
          B. Agić
          E. Franin

10.30 - 13.00
          1. Alan Bačić
          2. Mate Bogović
          3. Dina Buterin
          4. Iva Buterin
          5. Juraj Gjergja
          6. Donata Glavan
          7. Marija Smolić
          8. Ivona Stulić
          9. Petra Škiljić
          10. Danijel Uranija



4. E
Broj učionice: 6

Sociologija

Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          I. Slavica
          Ž. Banđen

10.45 - 11.30
          1. Katarina Markoč
          2. Barbara Švorinić
          3. Antonija Vulić


Politika i gospodarstvo


Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          B. Ilakovac
          Ž. Banđen
          Z. Supičić

11.45 - 12.00
          1. Jelena Ivanišević


Kemija


Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          N. Jambrek
          J. Sturnela

12.00 - 12.15
          1. Suzana Kevrić


Fizika

Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          M. Sorić
          R. Artuković

12.15 - 12.30
          1. Amalija Bačić


Informatika

Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          T. Strika
          M. Mandić

13.00 - 13.30
          1. Monika Bukša
          2. Nikolina Nanić


Psihologija

Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          N. Barbaroša
          K. Krstić

13.30 - 13.45
          1. Matea Jermen


Biologija

Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          B. Agić
          V. Jelenković

13.45 - 14.15
          1. Ivana Bubičić
          2. Mario Milin



Posebni termin za pismeni dio mature:

24. lipnja 2008. - Hrvatski jezik - od 8.00 - 12.00 dež. K. Krstić

Nikola Brko
Marin Govorčin




CMS za škole logo
Gimnazija Jurja Barakovića Zadar / Perivoj Vladimira Nazora 3, HR-23000 Zadar / www.gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr / ured@gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju