preskoči na sadržaj

Gimnazija Jurja Barakovića Zadar

 > Naslovnica
Vijesti

Usmeni dio mature - 23. lipnja 2008., ponedjeljak

Autor: Stipe Stagličić, 17. 6. 2008.

Usmeni dio mature
23. lipnja 2008., ponedjeljak

Napomene:
Vrijeme polaganja je okvirno, pa molimo učenike da na usmeni dio mature dolaze pola sata ranije od predviđenog. Moguće su izmjene, izvorni plan polaganja je na oglasnoj ploči u školi.

4.A - Matematika
4.B, 4.E - Hrvatski jezik
4.C - Engleski jezik, matematika
4.D - Izborni predmet


4. A
4. B
4. C
4. D
4. E




4. A
Broj učionice: 2

Matematika

Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          H. Šimičević - Mandac
          E. Franin
          Zamjena od 12.45 - 13.00 za H.Mičić - K. Krstić

08.00 - 09.00
          1. Karla Blaslov
          2. Iva Diklić
          3. Ante Dujić
          4. Jure Francetić

09.00 - 10.00
          5. Josip Hromin
          6. Ivan Jurišić
          7. Andrija Jurlina
          8. Ivana Knežević

10.00 - 11.00
          9. Mario Kotlar
          10. Pavle Marčinković
          11. Josip Mičić
          12. Matej Musap

11.00 - 12.00

          13. Dino Pavić
          14. Ivana Perić
          15. Lucija Perić
          16. Stipe Stagličić

12.00 - 13.30
          17. Mate Surić
          18. Jure Svirčić
          19. Ivan Troskot
          20. Marija Uhoda
          21. Josip Zdrilić
          22. Antonela Zupčić



4. B
Broj učionice: 3

Hrvatski jezik

Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          M. Fafanđel
          T. Kamber

08.00 - 09.00
          1. Ana Atelj
          2. Mario Baričević
          3. Marija Bilaver
          4. Dora Brala


09.00 - 10.00
          5. Matea Bulić
          6. Ivana Dujić
          7. Ana Jukić
          8. Martina Jurlina

10.00 - 11.00
          9. Silvestar Kazija
          10. Ina Končurat
          11. Ana Lakić
          12. Patricija Marčina

11.00 - 12.45
          13. Lucija Surić
          14. Hrvoje Škrgatić
          15. Lucija Škrokov
          16. Jelena Valčić
          17. Joso Zrilić
          18. Antonia Žorž
          19. Iris Žuža



4. C
Broj učionice: 4

Engleski jezik

Ispitno povjerenstvo:
          I. Kurtin
          D. Nižić
          M. Čuljat

08.00 - 09.00
          1. Iva Batur
          2. Mario Brkić
          3. Tina Bužeća

09.00 - 10.00
          4. Lovre Čudina
          5. Božena Dokoza
          6. Damira Grbas
          7. Matko Klapan

10.00 - 11.00
          8. Irena Malenica
          9. Katarina Milovac
          10. Sara Čudić Milovanović
          11. Marija Pekić

11.00 - 12.00
          12. Marinela Perica
          13. Antonia Perković
          14. Karlo Perković
          15. Suzy Rogoznica

12.00 - 13.15
          16. Tomislav Stojanov
          17. Anđela Stojanović
          18. Loreta Šimunić
          19. Marko Tkalčec
          20. Jelena Zubčić


Matematika

Ispitno povjerenstvo:
          I. Kurtin
          E. Novak
          T. Strika

13.15 - 14.15
          1. Dajana Bistrić
          2. Ivana Nadinić
          3. Nikolina Smokrović



4. D
Broj učionice: 5

Sociologija

Ispitno povjerenstvo:
          T. Strika
          I. Slavica
          Ž. Banđen

08.00 - 10.00
          1. Dina Buterin
          2. Donata Glavan
          3. Anđelka Golub
          4. Ivana Jurica
          5. Sanja Mandić
          6. Marija Smolić
          7. Petra Škiljić
          8. Anamarija Torbarina


Politika i gospodarstvo

Ispitno povjerenstvo:
          T. Strika
          B. Ilakovac
          Ž. Banđen

10.00 - 10.30
          1. Marta Baljak
          2. Frano Žužak


Povijest

Ispitno povjerenstvo:
          T. Strika
          Ž. Banđen
          M. Prtenjača

10.30 - 11.30
          1. Anica Erstić
          2. Rafael Kačinari


Biologija

Ispitno povjerenstvo:
          T. Strika
          B. Agić
          V. Jelenković

11.30 - 12.30
          1. Iva Buterin
          2. Juraj Gjergja
          3. Jerka Pirović
          4. Ivona Stulić


Fizika

Ispitno povjerenstvo:
          T. Strika
          M. Sorić
          R. Artuković

12.30 - 13.00
          1. Alan Bačić
          2. Mate Bogović


Kemija

Ispitno povjerenstvo:
          T. Strika
          N. Jambrek
          J. Sturnela

13.00 - 13.15
          1. Danijel Uranija


Psihologija

Ispitno povjerenstvo:
          T. Strika
          H. Mičić
          Z. Supičić

13.15 - 13.30
          1. Antonija Zubčić



4. E
Broj učionice: 6

Hrvatski jezik

Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          A. Sviličić
          D. Bogdanić

08.00 - 10.00
          1. Amalija Bačić
          2. Ivana Bubičić
          3. Monika Bukša
          4. Jelena Ivanišević

10.00 - 11.45
          5. Matea Jermen
          6. Suzana Kevrić
          7. Katarina Markoč
          8. Mario Milin
          9. Nikolina Nanić
          10. Barbara Švorinić
          11. Antonija Vulić




CMS za škole logo
Gimnazija Jurja Barakovića Zadar / Perivoj Vladimira Nazora 3, HR-23000 Zadar / www.gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr / ured@gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju