Poziv učenicima na natječaj „Ideja godine 2019.„ – Poslovno natjecanje za učenike srednjih škola

Autor: Administrator , 29. 3. 2019.

Hrvatska zajednica županija i portal srednja.hr organiziraju projekt kojim se želi potaknuti mlade ljude na razvoj poduzetničkih ideja i razmišljanja izvan okvira.

Prijaviti se mogu svi učenici srednjih škola u Hrvatskoj, samostalno ili u ekipi do tri člana. Kako bi pristupili natjecanju, učenici trebaju osmisliti ideju i napisati projekt te se prijaviti. Učenici svoje poslovne planove šalju na mail: idejagodine@srednja.hr.

Postoje dva roka prijave, rane prijave traju do 12. travnja, a radovi koji se do tada pošalju dobit će recenziju  i priliku za popravak do 24. travnja. Finale će se održati 3. svibnja u Zagrebu. 2019., a najbolja ekipa osvaja nagradno putovanje u inozemstvo.

Učenicima  koji ne dolaze iz Zagreba pokriveni su troškovi putovanja, smještaja i hrane. Detaljne obavijesti nalaze se u prilogu.