preskoči na sadržaj

Gimnazija Jurja Barakovića Zadar

 > Naslovnica
Vijesti

Obrana maturalnog rada

Autor: Stipe Stagličić, 4. 6. 2008.

Raspored obrane maturalnog rada
07. lipnja 2008. godine, subota


4. A
4. B
4. C
4. D
4. E



4. A
Broj učionice: 2

Zemljopis                        od 8.00 - 10.00
         
1. Ante Dujić
          2. Jure Francetić
          3. Andrija Jurlina
          4. Ivana Knežević
          5. Pavle Marčinković
          6. Josip Mičić
          7. Jure Svirčić
          8. Ivan Troskot
Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          Lj. Prpić
          M. Prtenjača


Psihologija                        od 10.00 - 10.45
         
1. Iva Diklić
          2. Josip Hromin
          3. Lucija Perić
Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          K. Krstić
          B. Ilakovac


Vjeronauk                      od 10.45 - 11.15
         
1. Mate Surić
          2. Josip Zdrilić
Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          S. Šarić
          B. Ilakovac


Fizika                            od 11.15 - 11.45
         
1. Karla Blaslov
          2. Ivan Jurišić
Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          M. Sorić
          R. Artuković


Matematika                  od 11.45 - 12.15
         
1. Dino Pavić
          2. Ivana Perić
Ispitno povjerenstvo:
          K. Krstić
          H. Šimičević - Mandac
          T. Strika


Informatika                  od 12.15 - 12.45
         
1. Mario Kotlar
          2. Stipe Stagličić
Ispitno povjerenstvo:
          S. Šarić
          T. Strika
          M. Mandić


Biologija                        od 12.45 - 13.15
         
1. Matej Musap
          2. Antonela Zupčić
Ispitno povjerenstvo:
          S. Šarić
          B. Agić
          V. Jelenković


Likovna umjetnost         od 13.15 - 13.30
         
1. Marija Uhoda
Ispitno povjerenstvo:
          H. Mičić
          N. Miletić
          B. Miletić



4. B
Broj učionice: 3

Zemljopis                     od 10.00 - 11.00
         
1. Mario Baričević
          2. Ivana Dujić
          3. Hrvoje Škrgatić
          4. Joso Zrilić
Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          M. Prtenjača
          M. Milković


Povijest                        od 11.00 - 11.30
         
1. Ana Atelj
          2. Ana Jukić
Ispitno povjerenstvo:
          I. Slavica
          Ž. Banđen
          M. Milković


Biologija                        od 11.30 - 12.15
         
1. Lucija Surić
          2. Jelena Valčić
          3. Patricija Marčina
Ispitno povjerenstvo:
          I. Slavica
          B. Agić
          M. Milković


Psihologija                     od 12.15 - 13.00
         
1. Matea Bulić
          2. Lucija Škrokov
          3. Antonia Žorž
Ispitno povjerenstvo:
          I. Slavica
          H. Mičić
          Z. Supičić


Politika i gospodarstvo      od 13.00 - 13.15
         
1. Silvestar Kazija
Ispitno povjerenstvo:
          I. Slavica
          B. Ilakovac
          Z. Supičić


Vjeronauk                      od 13.15 - 13.30
         
1. Marija Bilaver
Ispitno povjerenstvo:
          I. Slavica
          S. Šarić
          Z. Supičić


Glazbena umjetnost         od 13.30 - 14.00
         
1. Ina Končurat
          2. Ana Lakić
Ispitno povjerenstvo:
          I. Slavica
          B. Miletić
          N. Miletić


Likovna umjetnost            od 14.00 - 14.30
         
1. Dora Brala
          2. Iris Žuža
Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          N. Miletić
          B. Miletić


Kemija                           od 14.30 - 14.45
         
1. Martina Jurlina
Ispitno povjerenstvo:
          Lj. Prpić
          N. Jambrek
          J. Sturnela



4. C
Broj učionice: 4

Biologija                         od 8.00 - 9.30
         
1. Iva Batur
          2. Mario Brkić
          3. Irena Malenica
          4. Karlo Perković
          5. Tomislav Stojanov
          6. Marko Tkalčec
          7. Nikolina Smokrović
Ispitno povjerenstvo:
          I. Kurtin
          B. Agić
          V. Jelenković


Hrvatski jezik                  od 10.00 - 10.45
         
1. Katarina Milovac
          2. Marinela Perica
          3. Loreta Šimunić
Ispitno povjerenstvo:
          M. Zurak
          M. Fafanđel
          A. Sviličić


Glazbena umjetnost         od 10.45 - 11.00
         
1. Suzy Rogoznica
Ispitno povjerenstvo:
          I. Kurtin
          B. Miletić
          N. Miletić


Zemljopis                        od 11.00 - 13.45
         
1. Nikola Brko
          2. Tina Bužeća
          3. Lovre Čudina
          4. Marin Govorčin
          5. Damira Grbas
          6. Matko Klapan
          7. Sara Čudić - Milovanović
          8. Marija Pekić
          9. Antonela Perković
          10. Jelena Zubčić
Ispitno povjerenstvo:
          I. Kurtin
          Lj. Prpić
          M. Prtenjača


Psihologija                     od 13.45 - 14.45
         
1. Dajana Bistrić
          2. Ivana Nadinić
          3. Anđela Stojanović
          4. Božena Dokoza
Ispitno povjerenstvo:
          I. Kurtin
          H. Mičić
          Z. Supičić



4. D
Broj učionice: 5

Hrvatski jezik                  od 8.00 - 9.45
         
1. Marta Baljak
          2. Anđelka Golub
          3. Ivana Jurica
          4. Sanja Mandić
          5. Antonija Zubčić
          6. Anica Erstić
Ispitno povjerenstvo:
          H. Šimičević - Mandac
          A. Sviličić
          M. Fafanđel


Biologija                        od 9.45 - 10.15
          1. Iva Buterin
          2. Jerka Pirović
Ispitno povjerenstvo:
          H. Šimičević - Mandac
          B. Agić
          V. Jelenković


Matematika                   od 10.15 - 10.30
         
1. Petra Škiljić
Ispitno povjerenstvo:
          H. Šimičević - Mandac
          T. Strika
          M. Mandić


Sociologija                     od 10.30 - 10.45
         
1. Donata Glavan
Ispitno povjerenstvo:
          H. Šimičević - Mandac
          I. Slavica
          Ž. Banđen


Glazbena umjetnost         od 11.00 - 11.30
         
1. Alan Bačić
          2. Frano Žužak
Ispitno povjerenstvo:
          H. Šimičević - Mandac
          B. Miletić
          N. Miletić


Likovna umjetnost           od 11.30 - 11.45
         
1. Ivona Štulić
          2. Danijel Uranija
Ispitno povjerenstvo:
          H. Šimičević - Mandac
          N. Miletić
          B. Miletić


Povijest                        od 11.45 - 13.00
         
1. Mate Bogović
          2. Dina Buterin
          3. Rafael Kačinari
          4. Marija Smolić
          5. Anamarija Torbarina
Ispitno povjerenstvo:
          M. Zurak
          Ž. Banđen
          M. Milković


Psihologija                     od 13.30 - 13.45
         
1. Juraj Gjergja
Ispitno povjerenstvo:
          H. Šimičević - Mandac
          H. Mičić
          S. Šarić



4. E
Broj učionice: 6

Sociologija                     od 9.30 - 9.45
         
1. Katarina Markoč
Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          I. Slavica
          B. Ilakovac


Povijest                        od 9.45 - 10.00
         
1. Antonia Vulić
Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          Ž. Banđen
          M. Milković


Vjeronauk                     od 10.00 - 10.45
         
1. Monika Bukša
          2. Mario Milin
          3. Nikolina Nanić
Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          S. Šarić
          Z. Supičić


Hrvatski jezik                  od 10.45 - 11.45
         
1. Amalija Bačić
          2. Jelena Ivanišević
          3. Suzana Kevrić
          4. Barbara Švorinić
Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          A. Sviličić
          M. Fafanđel


Glazbena umjetnost         od 11.45 - 12.00
         
1. Ivana Bubičić
Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          B. Miletić
          N. Miletić


Psihologija                     od 12.00 - 12.15
          1. Mateja Jermen
Ispitno povjerenstvo:
          N. Barbaroša
          H. Mičić
          S. Šarić




CMS za škole logo
Gimnazija Jurja Barakovića Zadar / Perivoj Vladimira Nazora 3, HR-23000 Zadar / www.gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr / ured@gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju