Autor: Administrator , 30. 1. 2019.

Hrvatska zajednica županija pokrenula je kreativni natječaj "EU2ME". Kreativni natječaj jedna je od aktivnosti europskog projekta CROSSOVER kojemu je cilj potaknuti mlade na promišljanje o političkoj odgovornosti (kroz povećanje participacije na izborima za Europski parlament). Učenici su na natječaju mogli sudjelovati u 3 kategorije: najbolja fotografija, najbolji video i najbolji sastavak. Za vrijeme trajanja natječaja pristiglo je pedesetak radova. Nakon provedenog bodovanja, stručni žiri odlučio je o najboljim radovima.  Najbolji video napravili su učenici naše škole Antonio Zubčić, Josip Tomić, Mislav Artić i Anđela Sinovčić pod mentorstvom prof. Franke Dvorski.