presko鑙 na sadr綼j

Gimnazija Jurja Barakovi鎍 Zadar

Autor: Administrator , 7. 3. 2018.

XXXIII. 緐panijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika za srednje škole Zadarske 緐panije odr綼no je 5. o緐jka 2018. u Gimnaziji Jurja Barakovi鎍. Škola je 21. put bila doma鎖n Natjecanja.

U kategoriji 1. razreda natjecalo se deset u鑕nika; 2. razreda, deset u鑕nika; 3. razreda, deset u鑕nika i 4. razreda, sedam u鑕nika.

Škole 鑙ji su u鑕nici sudjelovali na Natjecanju: Gimnazija Vladimira Nazora, Gimnazija Jurja Barakovi鎍, Gimnazija Franje Petri鎍, Klasi鑞a gimnazija Ivana Pavla II., Srednja škola Biograd na Moru, Srednja škola Bartula Kaši鎍 – Pag i Srednja škola Obrovac.

Sastavljena je ljestvica poretka uspješnosti za svaku kategoriju svih u鑕nika koji su sudjelovali na 緐panijskoj razini Natjecanja.

Na dr綼vno natjecanje bit 鎒 pozvano do 25 najuspješnijh u鑕nika po kategoriji.

Popis pozvanih u鑕nika na dr綼vnu razinu objavljuje se na mre緉oj stranici Agencije za odgoj i obrazovanje. To se ujedno smatra i javnim pozivom na dr綼vnu razinu natjecanja i smotre pa se u鑕nici ne鎒 dodatno pozivati pisanim pozivom na adresu škole.

CMS za 筴ole logo
Gimnazija Jurja Barakovi鎍 Zadar / Perivoj Vladimira Nazora 3, HR-23000 Zadar / www.gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr / ured@gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr
presko鑙 na navigaciju