Autor: Ranko Artuković, 10. 10. 2017.

Zbog iznenadne i tragične smrti našeg dragog profesora i kolege Marina Dragića, sutra u srijedu, 11. listopada 2017. nastava u jutarnjoj smjeni biti će skraćena. Nastavni sat trajat će 20 minuta, a nastava će završiti u 10:25 sati. Nastava u popodnevnoj smjeni neće se održati.

Informacija za sve koji žele nazočiti Marinovom posljednjem ispraćaju:

Ispraćaj će biti u luci Gaženica u 11:30 sati. Sprovod će biti istog dana oko 14 sati na Dugom otoku u Savaru. Trajekt za Brbinj (oko 2km od Savara) polazi u 12 sati iz luke Gaženica, a polazak trajekta iz Brbinja prema Zadru je u 17 sati.