preskoči na sadržaj

Gimnazija Jurja Barakovića Zadar

 > Naslovnica
Vijesti

Vremenik natjecanja, susreta i smotri za srednje škole u 2007./08.

Autor: Stipe Stagličić, 31. 1. 2008.

Popis svih školskih, županijskih i državnih natjecanja, susreta i smotri za srednje škole u školskoj godini 2007./08.

PODRUČJE

ŠKOLSKA

GRADSKA/ OPĆINSKA

ŽUPANIJSKA

DRŽAVNA

Lidrano 2008.

do 18.01.08.

 

03-06.03.08.

SŠ KNEZA BRANIMIRA BENKOVAC

20.-26.04.08.

Dubrovnik

Hrvatski jezik

21.01.08. u 13h

 

21.02.08 u 10h

GIMNAZIJA JURJA BARAKOVIĆA

09.-11.04.08.

Krk

Engleski jezik

22.01.08. u 13h

 

13.03.08. u 10h

GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA

04.-07.05.08.

Čakovec

Njemački jezik

23.01.08. u 13h

 

11.03.08. u 10h

GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA

07.-09.05.08.

Opatija

Francuski jezik

24.01.08. u 13h

 

20.02.08. u 10h

GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA

01.-04.04.08.

Koprivnica

Talijanski jezik

24.01.08. u 11h

 

20.02.08. u 12h

GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA

02.-05.04.08.

Cres

Španjolski jezik

24.01.08. u 15h

 

20.02.08. u 14h

GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA

02.-05.04.08.

Cres

Matematika

do 17.01.08.

25.01.08. u 9h

GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA

07.03.08. u 10h

GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA

06.-09.04.08.

Primošten

Latinski jezik

28.01.08.

od 13-15h

 

25.02.08. u 10h

KLASIČNA GIMNAZIJA IVANA PAVLA II

23.-25.04.08.

Pula

Biologija

28.01.08. u 13h

 

14.03.08. u 10h

GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA

11.-13.05.08.

Podgora

Fizika

do 18.01.08.

29.01.08. u 13h

PRIVATNA GIMNAZIJA

18.03.08. u 10h

PRIVATNA GIMNAZIJA

08.-11.05.08.

Poreč

Kemija

30.01.08. u 13h

 

19.03.08. u 10h

OŠ PRIVLAKA

27.-30.04.08.

Primošten

Geografija

31.01.08. u 13h

 

17.03.08. u 10h

POMORSKA ŠKOLA

12.-14.05.08.

Sv.Martin na Muri

Informatika / računalstvo

01.02.08.

u 9 i 13.30h

 

10.03.08.

u 9.00 i 13.30h

TEHNIČKA ŠKOLA

15.-19.04.08.

Primošten

Povijest

04.02.08. u 13h

 

12.03.08. u 10h

 

SŠ BIOGRAD

05.-07.05.08.

Opatija

Logika

05.02.08. u 13h

 

22.02.08. u 10h

PRIVATNA GIMNAZIJA

11.-13.04.08.

Crikvenica

Filozofija

05.02.08. u 13h

 

22.02.08. u 10h

PRIVATNA GIMNAZIJA

12.-13.04.08.

Crikvenica

Sociologija

 

 

22.02.08. u 10h

PRIVATNA GIMNAZIJA

 

Psihologija

 

 

22.02.08. u 10h

PRIVATNA GIMNAZIJA

 

Vjeronauk

06.02.08. u 13h

 

27.02.08. u 10h

KLASIČNA GIMNAZIJA IVANA PAVLA II

07.-08.05.08.

Varaždin

Eko-kviz Lijepa naša

07.02.08.

od 13-15h

 

28.02.08. u 10h

OŠ VALENTIN KLAIN PREKO

11.-13.04.08.

Sv.Martin na Muri

Smotra projekta Nacionalni program odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo

11.02.08. u 13h

 

26.02.08. u 10h

SŠ OBROVAC

15.05.08.

Zagreb

Natjecanje mladeži Hrvatskog crvenog križa

12.02.08. u 13h

 

05.04.08. u 10h

OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE

16.-18.05.08.

Zadar / Zaton

Mladi tehničar

29.02.08. u 10h

 

11.04.08. u 10h

OŠ BARTOL KAŠIĆ

13.-17.05.08.

Pula

Knjigovodstvo s bilanciranjem

04.12.07.

 

29.01.08.

EKONOMSKA BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA

17.-18.04.08.

Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar

Mladi poduzetnik

06.12.07.

 

31.01.08.

EKONOMSKA BIROTENIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA

29.-30.04.08.

Srednja škola Zabok

Automehaničar

20.12.07.

 

31.01.08.

STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆA

22.-23.04.08.

Zagrebački velesajam

Dizajniranje računalom CAD i CATIA/CNC tehnike tokarenja i glodanja

20.12.07.

 

31.01.08. TEHNIČKA ŠKOLA

22.-23.04.08.

Zagrebački velesajam

Smotra Art design

 

 

Svibanj

ŠKOLA ZA TEKSTIL, DIZAJN I PRIMJENJENU UMJETNOST

 

Smotra strukovnih i obrtničkih škola

 

 

Županijski dani

OBRTNIČKA ŠKOLA GOJKA MATULINE

 

46. Glazba i ples

 

 

10.-15.03.08.

GLAZBENA ŠKOLA BLAGOJE BERSA

14.-19.04.08.

Varaždin

 

04.-06.12.

Opatija

51.glazbene svečanosti hrvatske mladeži

 

 

do 11.04.08.

GLAZBENA ŠKOLA BLAGOJE BERSA

15.-16.05.08.

Varaždin

Natjecanje – izložba likovnog stvaralaštva SŠ

12.02.08. u 13h

 

 

23.-25.04.08.

Zadar – Škola za tekstil, dizajn i primjenjenu umjetnost

Tradicijska baština

 

 

Županijski dani

SV.FILIP I JAKOV

 

Dani kruha

 

 

Listopad

OŠ PETRA ZORANIĆA STANKOVCI

05.10.07.

Mali Lošinj

Debata

 

 

15.02.08. u 10h

ZADARSKA PRIVATNA

17.-18.04.08.

Delnice

EUQUIZ

 

 

SŠ GRAČAC

 

Program GLOBE

 

 

01.04.08. u 10h

OŠ TISNO

26.-28.05.08.

Tisno




CMS za škole logo
Gimnazija Jurja Barakovića Zadar / Perivoj Vladimira Nazora 3, HR-23000 Zadar / www.gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr / ured@gimnazija-jbarakovica-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju