Autor: Administrator , 13. 6. 2016.

Odsjek za francuski jezik i književnost u suradnji s Narodnim muzejem i Hrvatsko-francuskom udrugom organizirao je Večer francuske skladbe u Gradskoj loži. Priredba je održana u Gradskoj loži u petak, 13.svibnja u 19h. Program su izveli učenici, studenti i profesori Glazbene škole „Blagoje Bersa“, Gimnazije „Juraj Baraković“, Gimnazije „Vladimir Nazor“, Oš „Petar Preradović  te studenti i profesori Odsjeka za francuski jezik i književnost Sveučilišta u Zadru.